Home » Agroturystyka » Agroturystyka Eichhorn od: 35zł do: 45zł

Agroturystyka Eichhorn Agroturystyka Eichhorn

Eichhorn to agroturystyczne gospodarstwo znajdujące się w Osadzie Odnowy Biologicznej (SPA) w Szczecinkach koło Olecka, na pograniczu Mazur Garbatych i Pojezierza Suwalskiego. To idealne miejsce na wypoczynek weekendowy, urlopowy i wakacyjny, a także na organizację różnego rodzaju imprez szkoleniowych, integracyjnych i turystycznych.

W Eichhorn oferujemy szeroki wybór zabiegów terapeutycznych i relaksacyjnych. Można skorzystać z Chati Solnej, gdzie można cieszyć się korzystnym wpływem soli na zdrowie i samopoczucie. Sauna to doskonałe miejsce do odprężenia i oczyszczenia organizmu, a Gorąca Beczka zapewnia relaksującą kąpiel w ciepłej wodzie.

Jeśli chodzi o wyżywienie, w Eichhorn mamy również Chatę Grillową, gdzie można organizować biesiady i delektować się smakiem pysznych potraw przygotowanych na grillu. Dodatkowo, w naszym basenie letnim można się kąpać i pływać, co stanowi doskonałą rozrywkę dla gości w okresie letnim.

Eichhorn to miejsce, które zapewnia nie tylko relaks i wypoczynek, ale również wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Można tu korzystać z licznych tras rowerowych, spacerować po pięknej okolicy, a także wypożyczyć sprzęt wodny i popływać po pobliskich jeziorach.

Zapraszamy do Eichhorn, gdzie czeka na Państwa przyjemna atmosfera, piękna przyroda i wiele atrakcji, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomniany.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Eichhorn

location_on Adres:

Szczecinki 7, 19-400 Olecko

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 875202035

phone 660720135

insert_linkwww.stadninakoni.eu

Ilość miejsc: 12