Home » Agroturystyka » Agroturystyka Dom na Wzgórzu od: 35zł do: 40zł

Agroturystyka Dom na Wzgórzu Agroturystyka Dom na Wzgórzu

Zapraszamy do naszego urokliwego gospodarstwa, gdzie czekają na Państwa piękne pokoje. Mamy do dyspozycji 5 pokoi, które są idealne dla 2, 3 i 4 osób. Każdy pokój posiada własną łazienkę, co zapewnia pełną prywatność i wygodę. Dodatkowo, oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu, dzięki czemu nasi goście mogą być zawsze online.

Nasze pokoje są nie tylko komfortowe, ale również gustownie urządzone. Staramy się, aby nasi goście czuli się jak w domu. Dlatego też, do dyspozycji mają Państwo dobrze wyposażony aneks kuchenny. Można w nim przygotować sobie posiłek lub zrobić kawę czy herbatę. Niestety, nie oferujemy wyżywienia, ale jesteśmy przekonani, że nasi goście będą zadowoleni z możliwości samodzielnego przygotowywania posiłków.

Dodatkowym atutem naszego gospodarstwa jest bezpieczny parking, który znajduje się przed budynkiem. Dzięki temu, nasi goście nie muszą się martwić o bezpieczeństwo swojego samochodu. Mogą być pewni, że zostanie on bezpiecznie przechowany podczas ich pobytu.

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa, gdzie czeka na Państwa przytulne pokoje, wygodne łazienki, bezprzewodowy internet oraz możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. Dodatkowo, zapewniamy bezpieczny parking, aby nasi goście mogli cieszyć się spokojem i komfortem podczas swojego pobytu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Dom na Wzgórzu

location_on Adres:

Jarków 7, 57-350 Kudowa-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748698978

phone 697332769

insert_linkdom-na-wzgorzu.jarkow.pl

Ilość miejsc: 12