Home » Agroturystyka » Agroturystyka Bystra od: 80zł do: 200zł

Agroturystyka Bystra Agroturystyka Bystra

Jeśli szukacie Państwo spokojnego miejsca do wypoczynku to proponujemy pobyt w malowniczej górskiej wiosce położonej w Beskidzie Żywieckim. Okolica charakteryzuje się pięknymi widokami, jest tu cisza i spokój oraz czyste górskie powietrze. Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z naszych usług agroturystycznych wzbogaconych o rekreację konną. Latem zapraszamy na jagody i maliny, jesienią na grzyby i jeżyny.

Jesteśmy jedynym gospodarstwem agroturystycznym w naszej okolicy. W ramach prowadzonej działalności propagujemy region w zwyczajach, obrzędach i strojach góralskich. U nas zawsze panuje rodzinna atmosfera, a kto raz nas odwiedzi, zawsze do nas wraca…

Gospodarstwo Agroturystyka Bystra oferuje: Pokoje 2-, 3-, 4- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym o wysokim standardzie, Wyżywienie całodobowe lub według potrzeb, u gospodyni domowej (produkty własne – sery, masło, jajka, warzywa, owoce, przetwory warzywne i owocowe, swojska kiełbasa, szynka), Na życzenie gości – pieczenie prosiaka i barana, Rekreacja konna – nauka jazdy, Bezpośredni kontakt ze zwierzętami takimi jak konie, owce, barany, koty, łagodne pieski, kury, kaczki, kozy, Czynna rekreacja – stół do tenisa stołowego, boisko, latem basen i trampolina, Ścieżki rowerowe – rowery górskie do dyspozycji gości, Spotkania z twórcami ludowymi oraz zespołami regionalnymi, Warsztaty regionalne dotyczące Żywiecczyzny – malowanie na szkle, bibułkarstwo, garncarstwo, Występy kapeli góralskiej z pokazem regionalnych instrumentów, Gawędy o tradycjach i historii regionu, Zimą – jazda saniami i rekreacja narciarska w pobliskich górach, Latem – przejazdy bryczką oraz szlaki turystyczne w Beskidzie Żywieckim.

Organizujemy ogniska, kuligi i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w regionalnym stylu i zawsze rodzinnej atmosferze.

Świadczymy także usługi w zakresie cateringu.

Istnieje możliwość zamówienia pieczonego w kamiennym piecu prosiaka, barana, dziczyzny czy też swojskich szynek czy kiełbas.

Prowadzimy również hotel dla koni.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Bystra

location_on Adres:

Bystra 109, 34-382 Bystra

woj. Śląskie, Polska

phone tel. +48 (33) 867 55 09, +48 500 660 635

phone tel. +48 (33) 867 55 09, +48 500 660 635

insert_linkwww.agroturystykabystra.pl

Ilość miejsc: 11