Home » Apartamenty » Agroturystyka Arkadia od: 50zł do: 100zł

Agroturystyka Arkadia Agroturystyka Arkadia

Witamy w Arkadii, krainie „mlekiem i winem płynącej”, położonej na granicy Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich, u podnóża ruin Zamku Rogowiec. Agroturystyka Arkadia jest doskonałą bazą wypadową i miejscem na wypoczynek.

Nasz odnowiony zabytkowy dom ma duszę i niepowtarzalny charakter. Pokoje i apartamenty w temacie lokalnej flory z łazienkami i aneksami kuchennymi zapewnią odpoczynek w dużych wygodnych łóżkach. W murach Arkadii możesz odpocząć w saunie. Na tarasach, pośród kaskadowych stawów, na poziomkowych polanach bogatych w kwiaty i zioła, lasach pełnych grzybów i malin, nabierzesz energii.

Kraina Arkadii to wspaniałe miejsce do obserwowania siedlisk ptaków i zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich. Dodatkowe atrakcje dostarczą pobliskie uzdrowiska, łowiska, ośrodki narciarstwa zjazdowego i biegowego, ciekawe miejsca historyczne i przyrodnicze. Wyprawy w przeszłość do ruin najwyżej położonego zamku w Polsce, jak również odpoczynek na najwyżej położonej polskiej winnicy.

Z Arkadii możesz wejść lub wjechać na szlaki turystyczne piesze, rowerowe lub konne. Oferujemy domową kuchnię, ogniska, grill, własne produkty, dobre wina (również z własnej winnicy) w ciepłej, domowej atmosferze. Na naszej 10 hektarowej farmie spotkasz konie, krowy, kozy, owce, kury, kotki i pieski, które żyją w naturalnym, ekologicznie przyjaznym środowisku. Prawdziwy raj dla najmłodszych. U nas odpoczniesz od presji życia, przeniesiesz się do świata, w którym czas płynie wolniej, w symbiozie z naturą.

Naszym Gościom oferujemy trzy apartamenty 4-osobowe, które nazwaliśmy: Stokrotka, Szarotka oraz Jarzębinowo-Miętowy. Posiadamy również dwa pokoje 2-osobowe: Niezapominajka i Prymulka…

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Arkadia

location_on Adres:

Grzmiąca, ul. Wiejska 58, 58-340 Głuszyca

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 608129310

phone 698279439

insert_linkwww.niedziolka.com

Ilość miejsc: 16