Home » Agroturystyka » Agroturystyka Agro – Turyst od: 30zł do: 45zł

Agroturystyka Agro – Turyst Agroturystyka Agro – Turyst

Nasze gospodarstwo oferuje szeroki wybór potraw, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Staramy się stworzyć niepowtarzalny klimat, abyście mogli miło spędzić czas u nas. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją grillowni, możemy przygotować miejsce, które pomieści maksymalnie 80 osób.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, ponieważ nasze gospodarstwo oferuje wiele atrakcji dla najmłodszych. Świeże powietrze, duża przestrzeń wokół domu oraz obecność naszych zwierząt sprzyjają weekendowym pobytom na wsi. Dla dzieci istnieje również możliwość przejażdżki na kucyku. Chętnie pokażemy Waszym pociechom nasze króliki, kury, kaczki i barany.

Oferujemy również pokoje dwuosobowe z własnymi łazienkami. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia, które przygotujemy specjalnie dla Państwa. Dodatkowo, na terenie posesji znajduje się parking, a cisza i spokój zapewnią Państwu idealne warunki do pracy i odpoczynku. Akceptujemy również zwierzęta, więc nie musicie się martwić o swojego pupila.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa! Jesteśmy przekonani, że spędzicie u nas miłe chwile i z pewnością będziecie chcieli do nas wrócić.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Agro – Turyst

location_on Adres:

Matysówka 128a, 35-330 Rzeszów

woj. Podkarpackie, Polska

phone 172219702

phone 788939736

Ilość miejsc: 11