Home » Agroturystyka » Agroturystyka „AGA” od: 30zł do: 160zł

Agroturystyka „AGA” Agroturystyka „AGA”

Kruklanki to urokliwa osada turystyczna, położona w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Znajduje się nad jeziorem Gołdopiwo, które charakteryzuje się czystą wodą i jest objęte strefą ciszy. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną wypocząć w harmonii z naturą, otoczeni malowniczymi jeziorami i tajemniczymi mazurskimi lasami.

Jednym z największych atutów Kruklanek jest ich centralne położenie, które sprawia, że stanowią idealną bazę wypadową do zwiedzania licznych zabytków i atrakcji krajobrazowych. Bez względu na to, czy preferujesz kajakarstwo, jazdę rowerem, piesze wycieczki czy podróż samochodem, z pewnością znajdziesz tutaj szlak turystyczny odpowiedni dla siebie.

Miejscowość ma również ważną cechę – korzystny mikroklimat uzdrowiskowy, który jest szczególnie korzystny dla osób z dolegliwościami górnych dróg oddechowych. To zostało potwierdzone przez komisję niemiecką w 1930 roku i polską w 1960 roku. Dlatego też Kruklanki są uważane za potencjalne uzdrowisko, które w przyszłości może przyciągać kuracjuszy.

Jeśli szukasz idealnego miejsca do wypoczynku i regeneracji sił, Kruklanki są właśnie tym, czego potrzebujesz. Przyjedź i ciesz się pięknem przyrody, spokojem jeziora i leczniczym mikroklimatem. To miejsce, które z pewnością zostanie na długo w Twojej pamięci.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka „AGA”

location_on Adres:

ul. 22 Lipca 23a, 11-612 Kruklanki

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874217077

phone 502845854

insert_linkwww.kruklanki.biz/

Ilość miejsc: 15