Home » Agroturystyka » Agrorelaks od: 40zł do: 40zł

Agrorelaks Agrorelaks

Gospodarstwo Agroturystyczne „Agrorelaks” położone jest w malowniczej miejscowości Brynica, otoczonej pięknymi łąkami i lasami. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Oferujemy 20 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach, które są wyposażone w pełen węzeł sanitarny, telewizję cyfrową oraz dostęp do internetu. Naszym gościom zapewniamy nie tylko wyjątkowe krajobrazy, ale także możliwość aktywnego wypoczynku. Jesteśmy specjalistami w hodowli koni rasy śląskiej, dlatego też oferujemy zajęcia z jazdy konnej.

W naszym gospodarstwie panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, dzięki czemu każdy gość może spędzić miłe i relaksujące chwile, odprężając się od codziennych trosk. Oferujemy 8 komfortowych pokoi, w tym 3 pokoje 2-osobowe, 1 pokój 3-osobowy oraz 4 pokoje 4-osobowe. Istnieje również możliwość całodziennego wyżywienia, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dodatkowo, nasze gospodarstwo dysponuje darmowym niestrzeżonym parkingiem na ogrodzonym terenie oraz bezprzewodowym dostępem do internetu. Posiadamy także mini salę konferencyjno-szkoleniową, która pomieści do 20 osób. Jeśli podróżujesz ze swoimi zwierzętami domowymi, u nas są one również mile widziane. Wystawiamy faktury VAT. Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „Agrorelaks” na niezapomniany wypoczynek wśród przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agrorelaks

location_on Adres:

ul. Leśna 12, 46-024 Brynica

woj. Opolskie, Polska

phone 774215648

phone 600336437

insert_linkwww.agrorelaks.com.pl

Ilość miejsc: 20