Home » Agroturystyka » AGRODOMKI-OKEJ od: 150zł do: 280zł

AGRODOMKI-OKEJ AGRODOMKI-OKEJ

Miejscowość Gardna Wielka leży w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, nad jeziorem Gardno, około 7 km od morza. Nasze domki znajdują się na skraju wsi, tuż przy lesie, co zapewnia idealne miejsce do rodzinnych wakacji w ciszy i spokoju. Jednocześnie, jest to doskonała baza wypadowa do nadmorskich kurortów, dzikich plaż i okolicznych atrakcji.

Dla aktywnych wypoczywających, oferujemy liczne szlaki piesze i rowerowe w okolicy oraz na terenach parku. Na miejscu można również wypożyczyć rowery. Miłośnicy sportów wodnych mają możliwość wypożyczenia łodzi wiosłowych, kajaków, a także nauki windsurfingu. Natomiast amatorzy wędkowania nie będą zawiedzeni, ponieważ jezioro Gardno obfituje w wiele gatunków ryb słodkowodnych i morskich (jezioro jest połączone kanałem z morzem). Jeśli komuś nie uda się złowić ryby, codziennie miejscowi rybacy sprzedają świeżo złowione ryby w swojej przystani. Dodatkowo, w Gardnie Wielkiej znajduje się smażalnia i wędzarnia, która zaspokoi bardziej wymagające podniebienia.

Dla miłośników tradycyjnej kuchni, restauracja oddalona o 400 metrów od naszego miejsca jest idealnym miejscem do stołowania się. W okolicy znajduje się wiele miejsc wartych zwiedzenia, takich jak ruchome wydmy, święta góra Rowokół, skansen w Klukach, latarnia w Czołpinie i muzeum w Smołdzinie. Pobliska plaża w Czołpinie, uznawana za najszerszą i najpiękniejszą nad całym Bałtykiem, zapewnia możliwość relaksu i kąpieli słonecznych. Morze w tym miejscu jest niezwykle czyste, co sprzyja kąpielom wodnym.

Położenie naszych domków z dala od dużych aglomeracji, w zdrowym morskim klimacie, pozwala w pełni zrelaksować się, odpocząć i naładować „wewnętrzne akumulatory”. Latem nasi goście mają pełny dostęp do świeżych, nie nawożonych chemicznie warzyw i owoców z ogródka znajdującego się na terenie naszego miejsca. Istnieje również możliwość biesiadowania przy ognisku lub grilu, a dzieci mogą bezpiecznie bawić się na mini-placu zabaw pod okiem rodziców. Gdy nadchodzi odpowiednia pora, otaczające nas lasy wypełniają się masą grzybów, jagód i innych owoców leśnych.

Serdecznie zapraszamy do naszych domków w Gardnej Wielkiej! Więcej informacji można znaleźć na stronie www.agrodomki-okej.pl.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
AGRODOMKI-OKEJ

location_on Adres:

Daszyńskiego 9, 76-213 Gardna Wielka

woj. Pomorskie, Polska

phone 604508366

phone 604508366

insert_linkwww.agrodomki-okej.pl

Ilość miejsc: 18