Home » Agroturystyka » Agro noclegi – Na Równi od: 30zł do: 35zł

Agro noclegi – Na Równi Agro noclegi – Na Równi

Zapraszamy przez cały rok do gospodarstwa „Agro noclegi – Na Równi” w Mchawie. Nasza położona niedaleko Baligrodu spokojna miejscowość znana jest z pięknej, lesistej okolicy. Spodoba się ona na pewno tym, którzy lubią piesze spacery, wycieczki rowerowe oraz wycieczki do interesujących miejsc (polecamy pobliski rezerwat „Gołoborze”, szlaki turystyczne na górę Chryszczatą z tajemniczymi Jeziorkami Dyszatyńskimi, wycieczki w kierunku przepięknej doliny Cisowca oraz do odrestaurowanej cerkwi w Łopience oraz Roztokach Dolnych).

Do dyspozycji Gości oddajemy osobny budynek z 3 pokojami 2-osobowymi ze wspólną, nowoczesną łazienką. Wypoczywający w naszym obiekcie Goście mają do własnej dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym można samodzielnie sporządzać posiłki oraz jadalnię.

Miejsce na grill i ognisko.

Serdecznie zapraszamy! Nasze gospodarstwo „Agro noclegi – Na Równi” w Mchawie jest otwarte przez cały rok. Położone niedaleko Baligrodu, jest to spokojna miejscowość, która słynie z pięknej, lesistej okolicy. Jeśli lubisz piesze spacery, wycieczki rowerowe oraz zwiedzanie ciekawych miejsc, to na pewno polubisz Mchawę. Gorąco polecamy pobliski rezerwat „Gołoborze”, gdzie można podziwiać piękno przyrody, szlaki turystyczne na górę Chryszczatą z tajemniczymi Jeziorkami Dyszatyńskimi oraz wycieczki do przepięknej doliny Cisowca. Warto również odwiedzić odrestaurowaną cerkiew w Łopience oraz Roztokach Dolnych.

W naszym gospodarstwie oferujemy osobny budynek z 3 pokojami 2-osobowymi, które dzielą nowoczesną łazienkę. Nasi Goście mają również do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym mogą samodzielnie przygotowywać posiłki. Ponadto, zapewniamy jadalnię oraz miejsce na grill i ognisko, gdzie można miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy do „Agro noclegi – Na Równi” w Mchawie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agro noclegi – Na Równi

location_on Adres:

Mchawa 117, 38-606 Baligród

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134684153

phone 604906249

Ilość miejsc: 6