Home » Agroturystyka » Agro Irena od: 30zł do: 40zł

Agro Irena Agro Irena

Gospodarstwo znajduje się w malowniczym Dobrzyniu nad Wisłą, w powiecie lipnowskim. Jego największą zaletą jest bliskość rzeki Wisły – zaledwie 100 metrów od lustra wody i pięknej plaży. Dodatkowo, tuż obok gospodarstwa znajduje się skarpa widokowa, z której można podziwiać przepiękne krajobrazy, oraz centrum miasta z zabytkowym kościołem, które jest w zasięgu krótkiego spaceru.

To idealne miejsce na wypoczynek, ponieważ panuje tu cisza i spokój. W gospodarstwie znajduje się kilkanaście miejsc noclegowych w różnych pokojach nowego domu. Poza sezonem zimowym, istnieje również możliwość zakwaterowania w drewnianym domku letniskowym oraz na miejscu dla namiotów. Dużą atrakcją są również dwa pokoje 3-osobowe w 160-letnim budynku, które zachowały swoje oryginalne wyposażenie.

W gospodarstwie oferowane jest wyżywienie własnej produkcji, przygotowane z ekologicznych produktów. Jednocześnie, w pobliżu znajduje się wiele sklepów, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne artykuły. Na terenie gospodarstwa znajdują się również miejsca rekreacyjne, takie jak plac zabaw dla dzieci, altana do odpoczynku, miejsce na grill oraz parking dla samochodów.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa, gdzie z pewnością znajdziecie Państwo spokój, piękne krajobrazy i smaczne jedzenie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agro Irena

location_on Adres:

ul. Zamkowa 4a, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542531484

phone 795435514

insert_linkwww.agroirena.republika.pl

Ilość miejsc: 12