Home » Hostele » Adventura Hostel od: 45zł do: 190zł

Adventura Hostel Adventura Hostel

Przyjazny i backpakerski Adventura hostel w Warszawie oferuje pokoje wielo- i dwuosobowe z prywatną łazienką, gdzie każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.

Jako jedyni w Polsce oferujemy noclegi w hamakach – Adventura hostel posiada 24 miejsca noclegowe. Każdy pokój posiada indywidualny klimat. Możesz spędzić czas w pokoju:

  • górskim z kominkiem,
  • oceanicznym,
  • wiejskim,
  • leśnym,
  • orientalnym.

W pokojach, jak i w całym hostelu oglądać można zdjęcia podróżników, rysunki, pamiątki z podróży.

Goście mają dostęp do:

  • widnej kuchni,
  • jadalni,
  • tarasu,
  • kącika podróżniczego.

Z trzeciego piętra można zobaczyć zieloną część Warszawy. Właściciel i współpracownicy hostelu wyznają ideę taniego aktywnego podróżowania i dlatego, w ramach prowadzonej działalności, oferują szkolenia „Sztuka taniego podróżowania”, kursy fotografii podróżniczej i miejskiej, prowadzone przez wykwalifikowanych fotografów, wypady na miasto i okolic z licencjonowanym przewodnikiem, szybki kurs języka polskiego wraz z degustacją polskich dań.

Hostel jest usytuowany przy ulicy Francuskiej 11 a, w zielonej, artystycznej i międzynarodowej części miasta – Saskiej Kępie, 4 minuty spacerem od Stadionu Narodowego, plaży miejskiej i brzegu Wisły. Od centrum miasta dzieli nas jeden z najstarszych i najpiękniejszych warszawskich mostów – Most Poniatowskiego, z którego rozciąga się przepiękna panorama Warszawy i rzeki Wisły – (do Centrum 8 min tramwajem).

Francuska znajduje się tuż przy Rondzie Waszyngtona, skąd można dojechać do niemal każdego zakątka Warszawy. Jest to doskonała lokalizacja dla turystów, stawiających na bliskość atrakcji turystycznych, centrów kulturowych, najlepszych i klimatycznych kawiarni, pub-ów i międzynarodowych restauracji, z drugiej strony ceniący sobie bezpieczeństwo, klimat starej Warszawy, zieleń i ciszę, aktywny wypoczynek (nieopodal najlepsze w Warszawie trasy rowerowe wzdłuż Wisły).

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Adventura Hostel

location_on Adres:

ul. Francuska 11a/10, 03-906 Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 720889133

phone tel. +48 720889133

insert_link www.adventura.waw.pl

Ilość miejsc: 38