Nocleg w Londynie – stylowo i przyjemnie

Styl georgiańskiego hotelu

The Capital jest hotelem mającym styl oraz klasę. Dom w georgiańskim stylu z 29 sypialniami jest pełen uroku i przywodzi na myśl XIX wiek. Po wejściu do wnętrza hotelu gości wita concierge ukryty za biurkiem z ciemnego drzewa, a tuż obok czeka recepcjonista za ladą z podobnego materiału. Hotelowe lobby, chociaż małe, jest schludne i uporządkowane. Kolorowy perski dywan na drewnianej podłodze, światełka nad kominkiem, czerwony fotel – takie elementy wystroju tworzą niepowtarzalne wnętrze.

Do tego mała kawiarnia i niewielki bar, aura intymności i spokoju. W takim miejscu odpocznie osoba w każdym wieku. Pokoje są przestronne, każdy ma swoją kolorystykę, wygodne łóżka oferują sen i relaks. Część pokoi ma widok na Harrodsa, luksusowy londyński dom towarowy.

A dokąd kierować kroki po opuszczeniu hotelu?

Po opuszczeniu hotelu można skierować kroki do Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Wiktorii i Alberta oraz Muzeum Nauki. Najsłynniejszymi parkami w Londynie są Hyde Park, Kensington Gardens oraz Park Świętego Jakuba – również te pełne zieleni miejsca znajdują się w pobliżu tego hotelu.

Wynajem pokoju kosztuje 269 funtów, a w każdym z pomieszczeń można korzystać z nieodpłatnego wi fi.