Najdziwniejsze hotele świata

Nie lubisz nudy? Wybierz jeden z bajecznych hoteli

Hotele zazwyczaj są typowe i banalne, czasami jednak potrafią zadziwić. Oto kilka najbardziej niezwykłych hoteli, w których można zatrzymać się podczas światowych wojaży:

* Lodowy hotel znajduje się w Quebec w Kanadzie. Spanie w tym hotelu przypomina nocleg w pięciogwiazdkowych luksusach. Nie każda osoba jednak poczuje się nim zachwycona.

* Jail House Rock jest hotelem ulokowanym w dawnym więzieniu. W tym miejscu możliwe jest spanie w luksusowych warunkach. Niektóre pary młode wybierają ten hotel na podróż poślubną. Czemu nie, chociaż wielu taka decyzja wyda się dość niezwykła.

* Imperial Boat House dla odmiany jest hotelem ulokowanym na łodzi. Turyści odwiedzający Tajlandię mogą skorzystać z uroków tego miejsca.

* Fantasyland Hotel w Edmonton w Kanadzie oferuje rozrywki wodne i lądowe, gra w golfa jest chwalona przez wiele osób odwiedzających to miejsce. Rozrywki oferowane są pod dachem, ponieważ klimat nie pozwala na baseny całoroczne pod gołym niebem.

* Ariau Amazon Towers Hotel w Brazylii osadzony jest w koronach drzew.

* Desert Rose ulokowany w centralnej części pustyni w okolicach Dubaju przypomina oazę wśród piasków. Luksusowe miejsce wabi bogatych turystów.

* Wigwam Motel w stanie Arizona oferuje noclegi w indiańskich wigwamach. Wymarzone miejsce dla osób młodych duchem i lubiących przygodę.

* Toro Toro w Meksykul ulokowano pośrodku areny, na które rozgrywano niegdyś walki byków.

* Madonna Inn w Californii przypomina hotel lalki Barbie, urządzony w kilku odcieniach różowego koloru.

* Caveman’s Delight w Turcji został urządzony w jaskiniach. Urządzono go w stylu otomańskim, schlebiając osobom ceniącym wygodę i relaks.

Wybierając jeden z hoteli opisanych w tym tekście turysta na pewno nie zazna nudy i nie będzie czuł się banalnie.