Hotel Westbury w Dublinie

Dublin, czyli wyśpij się dobrze przed zwiedzaniem

Hotel Westbury znajduje się w samym sercu Dublina. Przy wejściu do hotelu unoszą się kwiatowe zapachy. Hotel ulokowany jest w szklanym, nowoczesnym budynku, ale jego wnętrza zdobią dzieła sztuki, czyli obrazy. Lokalizacja hotelu jest idealna zarówno dla turystów, szukających relaksu, jak i dla ludzi biznesu, potrzebujących relaksu po długich rozmowach biznesowych. Blisko 200 luksusowych i wygodnych pokoi czeka na hotelowych gości. Czy można pragnąć więcej? Goście mają do dyspozycji wi fi, szybkie i sprawnie działające. Cena noclegu zaczyna się od 190 euro za dobę.

W hotelu znajduje się centrum biznesowe, nie ma spa, ale w pobliżu można znaleźć możliwości relaksowania ciała w centrach spa i fitness.

W hotelu ulokowana jest restauracja Wilde nazwana na cześć Oskara Wilde’a, znanego pisarza. Jest ona urządzona w stylu brasserie.

W pobliżu hotelu można znaleźć Trinity College oraz piękny park. Centralna lokalizacja ma dla turystów wiele dobrych stron. Wszędzie stąd jest blisko, wszędzie dojść można na piechotę.