Dziesięć miejsc, które trzeba zobaczyć

Co zobaczyć na świecie? Proszę przeczytać  ten tekst!

Na świecie wiele miejsc trzeba obejrzeć. Warto jednak ułożyć listę rankingową takich miejsc. Powiemy Państwu dokąd pojechać i co obejrzeć. Na pewno warto przeczytać ten tekst.
Polecamy takie miejsca jak Kampala w Ugandzie, gdzie można obejrzeć dżunglę – bujną, pełną zieleni i nieskażoną. W tym miejscu można spokojnie rozkoszować się dziką przyrodą.
Pak Ou Caves jest drugi na liście. Miejsce to znajduje się w Laosie. Są to wspaniałe jaskinie – mają ponad 600 lat, a w każdej z nich umieszczono wiele posągów Buddy.
Wyspy Galapagos są oazą nieskażonej przyrody. Placencia w Belize jest rajską plażą, pełną czystego piasku i palm. Wakacyjny raj dla każdej osoby, która poszukuje spokoju i oderwania się od codzienności. Tikal w Guatemali to miejsce majestatyczne i pełne śladów nieistniejącej już cywilizacji.
Ngorongoro Crater w Tanzanii jest bogaty w małpy i nosorożce. Turyści znakomicie zrelaksują się w tym wspaniałym, porośniętym gęstą trawą miejscu.
Angel Falls w Wenezueli zapierają dech w piersiach: wielkie wodospady są bohaterami licznych zdjęć i filmów zrobionych przez turystów.
Po wizycie złożonej w krajach pełnych dzikiej przyrody nadchodzi pora na powrót do cywilizacji. I tutaj na turystów czekają Indie oraz Taj Majal, piękny budynek, biały i nieskazitelny, wznosi się majestatycznie wśród błękitu nieba Indii.
Tavalo w Ekwadorze oferuje wspaniały targ z miejscowym rękodziełem. Z tego miejsca nie sposób wyjechać z pustymi rękami.
I na koniec Lhasa w Tybecie – kulturalne i duchowe serce Azji. Po powrocie do domu pozostaje wzdychać, oglądając zdjęcia z tak niezwykłej podróży. Poznanie tych miejsc wzbogaci turystę w przeżycia oraz wiedzę o innych krajach – tego można być pewnym.

  Polecane wpisy

  • Kiszyniów i Mołdawia
   Kiszyniów jest stolicą Mołdawii W tym mieście życie toczy się w miarę spokojnie. Miasto jest spore, [...]
  • Zwiedzanie niejedno ma imię
   Kulinaria we Włoszech Zwiedzanie niejedno ma imię. Turyści pływają, uczą się języków obcych, [...]
  • Stolica Rumunii rozwija się dynamicznie
   Bukareszt, czyli Rumunia Bukareszt jest centralnym miastem Rumunii. Przepływa przez nie rzeka [...]
  • Odpoczynek za niewielkie pieniądze w Anglii
   Mały budżet, sporo radości Odpoczynek w niewielkiej cenie jest możliwy. Wystarczy wymyślić kilka [...]
  • Szwecja
   Jednym z ciekawszych państw mających swoje terytorium na Półwyspie Skandynawskim jest Szwecja, [...]
  • Odpoczynek na Majorce
   Piękna i cicha Majorka Majorka jest piękna i urokliwa. Stolicę Balearów koniecznie trzeba odwiedzić [...]