Czego nie robić jadąc na wakacje?

Wakacje, wymarzone wakacje

Wakacje są czasem relaksu i odpoczynku, czasem, na który czekamy przez cały rok. Podczas wakacji każdy z nas może zażyć najlepszego relaksu, zapomnieć o pracy i oddalić się od codziennych spraw.

Czego nie można robić w wakacje?

Wszystko zależy od tego, jaki kraj odwiedzamy. W Europie należy być ostrożnym, pilnować rzeczy i dokumentów. W krajach muzułmańskich nie wolno spożywać i wwozić alkoholu. Wskazany jest skromny strój, zakrywający kolana, ramiona oraz dobrze jest mieć nakrycie głowy.
W kościołach katolickich nie wolno pokazywać nagich ramion, kolan, ponieważ są to miejsca kultu religijnego i należy okazać odpowiedni szacunek. Do japońskiego domu lub świątyni nie wolno wchodzić w butach. Czego jeszcze się nie robi? Nie przychodzi się w stroju kąpielowym na śniadanie, nie przeszkadza innym, nie jada w autokarze lub samolocie zapachowych wędlin czy też innych mocno pachnących produktów takich, jak sery czy też jajka.
Wakacje są czasem, kiedy nie tylko my chcemy dobrze się czuć. Dbając o własne dobre samopoczucie, nie zapominajmy także o innych. Tylko wtedy odpoczynek będzie udany, a wrażenia wyjątkowe i niezapomniane. Powodzenia na wakacjach!!!