Zapraszamy do Domku w Kalnicy, położonego niedaleko Wetliny, w sercu malowniczych Bieszczad. To idealne miejsce na wypoczynek i wędrówki po pięknych połoninach, które kryją najwyższe i najbardziej urokliwe szczyty polskiej części tych gór. Okoliczne doliny dzielą Bieszczady na trzy główne masywy: Połoninę Wetlińską, Połoninę Caryńską oraz masyw Tarnicy i Połoniny Bukowskiej.
Domek jest całoroczny, zbudowany z drewna w 2007 roku, i składa się z dwóch niezależnych części bliźniaka. Każda część oferuje:
– Parter:
– Pokój gościnny z kominkiem (ok. 25 m²)
– Aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka elektryczna, sprzęty kuchenne, zastawa stołowa)
– Łazienka z WC i kabiną prysznicową
– Piętro:
– Trzy sypialnie (jedna z łóżkiem dwuosobowym, dwie z łóżkami dwuosobowymi)
– WC z umywalką
Domek położony jest na połoninie, co gwarantuje piękne widoki oraz ciszę i spokój, z dala od zgiełku cywilizacji. Dla miłośników sportów zimowych, w odległości jedynie 100 metrów znajduje się wyciąg narciarski. W pobliżu, około 150 metrów od domku, zlokalizowany jest Ośrodek Wypoczynkowy Bogdanka, gdzie można wykupić całodzienne wyżywienie oraz skorzystać z atrakcji takich jak sauna i grota solna.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Domku w Kalnicy i spędzenia niezapomnianych chwil w Bieszczadach!
location_on Adres:
Kalnica, 38-608 Wetlina
woj. Podkarpackie, Polska
phone 606240909
phone 606240909
Ilość miejsc: 8
Polecamy
-
Równia Nad Potokiem
location_on Ustrzyki Dolne turned_in Domki letniskowe
attach_money od: 200zł -
Zajazd Drogorad
location_on Mieleszyn turned_in Hotele
attach_money od: 80zł -
location_on Bukowina Tatrzańska turned_in Pensjonaty
attach_money od: 35zł