
Hotel Dom Kuracyjny Messa we Władysławowie to idealne miejsce na wypoczynek nad morzem. Położony na początku Półwyspu Helskiego, oferuje dostęp do czystych plaż, malowniczej przyrody oraz niezapomnianych wschodów i zachodów słońca.
Nasz hotel zapewnia kameralną atmosferę i dbałość o zdrowie gości. Współpracujemy z Zakładem Opieki Medycznej Wła-Med, dzięki czemu oferujemy dostęp do specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Dla osób pragnących relaksu przygotowaliśmy nowoczesne Spa, gdzie wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa dobre samopoczucie. Oferujemy również turnusy rehabilitacyjne, które pomagają w poprawie zdrowia i kondycji fizycznej.
Nasza oferta obejmuje:
– Dostęp do specjalistów z różnych dziedzin medycyny
– Nowoczesne Spa z szeroką gamą zabiegów relaksacyjnych
– Turnusy rehabilitacyjne
Hotel Dom Kuracyjny Messa to także miejsce dla smakoszy. Nasza restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni kaszubskiej, a bar oferuje wyszukane koktajle z różnych stron świata.
Zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile nad morzem w komfortowych warunkach i w otoczeniu pięknej przyrody. Wybierz nasz hotel i ciesz się wyjątkowym wypoczynkiem.