
Zapraszamy do “Ojcowizny” – urokliwego gospodarstwa agroturystycznego, idealnego na wypoczynek w otoczeniu przyrody. Nasza oferta to szeroki wachlarz atrakcji i udogodnień, które zapewnią niezapomniane chwile dla całej rodziny.
Na terenie obiektu znajdziecie komfortową bazę noclegową, która gwarantuje spokojny wypoczynek. Do dyspozycji gości jest rozległy teren zielony z pięknym ogrodem i sadem. Dzieci będą zachwycone możliwością poznania naszych zwierząt – konia Kubusia, psa Reksia oraz kotków Diany i Maciusia.
Oferujemy wiele form aktywnego wypoczynku:
– Odpoczynek pod starą lipą,
– Plac zabaw dla dzieci,
– Spacer po lasku brzozowym,
– Wieczorne biesiady przy ognisku lub kominku,
– Wycieczki rowerowe po szlakach Pszczewskiego Parku Krajobrazowego,
– Spływy kajakowe po rzekach Obrze i Paklicy,
– Możliwość uprawiania sportów na boisku.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno miłośnicy spokoju, jak i aktywnego wypoczynku. “Ojcowizna” to miejsce, gdzie można cieszyć się bliskością natury i spędzać czas w gronie bliskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia nas. To idealne miejsce na relaks i aktywność na świeżym powietrzu.